Menu
Широкий вибір нПВХ Труб
Обсадні труби
з різьбою для свердловин
Поліетиленові труби
Поліпропіленові труби
Труби для теплої підлоги

Двошарові труби та їх особливості

Усі сучасні будівлі обов'язково повинні мати ефективну систему відведення каналізаційних стоків. Застосування поліетиленової труби як основний елемент, що відводить, дало можливість істотно підняти якість функціонування комунікацій. Технологічним проривом став винахід двошарової конструкції труби з поліетилену. У таких виробах один шар служить за своїм основним призначенням, а другий виконує роль армування. 

Цього вдалося досягти завдяки одночасної двох шнекової екструзії повністю гладкого шару поліетилену та другого ребристого кільцевої жорсткості. Після цього вони були з'єднані в одну монолітну конструкцію.

Виготовлення каналізаційних спіральновитих труб передбачає також подвійну екструзію, з'єднання в одну конструкцію 2-х шарів, але тільки у вигляді смуги з одним ребром жорсткості. Після цього вона по спіралі навівається у необхідному діаметрі. Отримані витки зварюються одна з одною. При такому способі виготовлення виходять дуже надійні та легкі двошарові труби.

 

Спосіб з'єднання двошарових труб безпосередньо залежить від конкретного виробника. Це може бути:

Окремо варто сказати про двошарові дренажні труби, які входять до системи конструкцій горизонтального дренажу. Вони ідеально справляються з функцією прийому та відведення води. Сьогодні двошарові дренажні труби активно використовуються в системах закритого дренажу с/г призначення, в дренажах, що захищають фундамент та інші підземні елементи споруд і будівель і т.д. Особливо популярні моделі з перфорацією, і це цілком зрозуміло. Такі двостінні перфоровані дренажні труби відрізняються тривалим терміном експлуатації. Вони спокійно можуть прослужити понад п'ятдесят років. Їх діаметр становить, як правило, від 63 до 250 мм, а довжина до 100 метрів.

Для максимально зручного перевезення таких труб їх намотують у бухти. Розміщують із впритул один до одного, а для з'єднання застосовують спеціальні муфти. 

Величезний плюс двошарових дренажних труб у тому, що вони є самоочисні і мають надійний верхній шар, що гарантує тривалу експлуатацію. Завдяки внутрішньому гладкому і рівному шару вода ідеально проходить усередині, не утворюючи вихровий потік. Навіть при невеликому похилому куті, вона стікатиме, хоч і з маленькою швидкістю.

Гофровані двостінні дренажні труби з фільтром мають перфораційні щілини, через які проникає вода. Геотекстиль, який застосовують, виконує функцію фільтрації. Такі вироби набагато вигідніші та функціональніші у застосуванні. Таке покриття надійно захищає канали від попадання коренів рослин та частинок ґрунту, які призводять до засмічення.

Дренажні труби з перфорацією сьогодні широко застосовуються у сучасних дренажних системах, що мають меліораційне призначення. Вони застосовуються для захисту від надмірної сезонної вологи, коли сильно піднімаються ґрунтові води, підтоплюючи споруди та земельні ділянки. Якщо грамотно встановити та експлуатувати двостінні дренажні труби, то це дозволить захистити будинок від пошкоджень, викликаних пліснявою, мерзлотою, грибками та зайвою вологою. Відвівши таким чином ґрунтові води, можна запобігти затопленню льохів та підвалів, уберегти від загнивання садові рослини.

Якщо на ділянці піщаний або глиняний грунт, то краще зупинити свій вибір на дренажних трубах з фільтром. Це запобігатиме їхньому можливому засміченню. 

Двостінні дренажні труби ПНД на відміну від інших, відрізняються високими характеристиками міцності. Вони досить довговічні та надійні в експлуатації. Крім того, монтаж у землі, дає можливість суттєво економити простір. Даний вид прокладання систем каналів різноманітний і за різними параметрами ефективніше за інші.

Офіс, склад м. Ірпінь, вулиця Садова, 94
+38(050)237 39 33
+38(093)237 39 33
+38(096)237 39 33
Спосіб поставки м. Ірпінь, вулиця Садова, 94
+38(050)237 39 33
+38(093)237 39 33
+38(096)237 39 33

Переваги нПВХ труб Polimersnab

1

Термін служби ПВХ труби для холодного водопостачання не менше 50 років

2

Санітарно-гігієнічна та екологічна безпека

3

Висока корозійна та хімічна стійкість

4

Низька шорсткість та практична відсутність заростання труб

5

Висока стійкість до гідроабразивного зносу

6

Стійкість труб напірних до гідравлічних ударів

7

Стійкість до дії блукаючих струмів (не проводить струм)

8

Невелика вага напірних труб, легкість транспортування

9

Міцність зварних з'єднань, що перевершує міцність самих труб

10

Висока ремонтопридатність