Menu
Широкий вибір нПВХ Труб
Обсадні труби
з різьбою для свердловин
Поліетиленові труби
Поліпропіленові труби
Труби для теплої підлоги

Влаштування дренажу та зливової каналізації

Для того, щоб можна було експлуатувати житловий об'єкт максимально комфортно, потрібно обов'язково влаштовувати зливову каналізацію та дренажну систему.

Сьогодні все більше сучасних людей хочуть жити подалі від міста, у власному заміському будинку чи хоча б мати впорядковану дачну ділянку. Однак, будь-якому жителю мегаполісу, що звикли до зручності, важко відмовитися від комфортного житла. Насправді, в даний час можна легко обладнати свій заміський будинок за найвищим класом. У сучасному дачному житлі можна зробити все, що потрібно – газопровід, водогін, каналізація та інші блага цивілізації. Головне, це грамотно підійти до справи та мати необхідні кошти.

У період весни та осені територія біля заміського будинку найчастіше виглядає досить похмуро через велике скупчення на ділянці води. Подібний вигляд не лише суттєво псує настрій власникам житла. Крім того, він обмежує можливість пересування дільницею. Проте, все можна змінити. Зливова каналізація та система дренажу з використанням двошарових труб допоможе захистити будинок та присадибну ділянку від подібних неприємностей.

 

З чого варто розпочати?

Звичайно, спочатку варто ознайомитися з інформацією про те, що таке дренаж та система зливової каналізації. Що необхідно для їх встановлення та інші важливі моменти.
 
Якщо ваша заміська ділянка розташована в низині або заболоченій місцевості, то ви часто стикатиметеся з проблемами підтоплення. Це призводить до різних негативних наслідків: починаючи від псування фундаменту житла і загибелі зелених насаджень, і закінчуючи освіті в будинку цвілі і підвищеної вогкості. Щоб цього не трапилося, на ділянці необхідно прокласти зливи і дренажі.
 

Що потрібно знати про дренажну систему

Дренажні системи можуть бути кількох типів:
  • Перехоплюючий відкритий дренаж, який мають у своєму розпорядженні по всьому периметру земельної ділянки, куди відводяться за допомогою спеціальних ухилів поверхневі води.
  • Закритий (глибинний) дренаж, що використовується для значного зниження рівня грунтових вод. В даному випадку вода відводиться в дренажні колодязі або в дренажну канаву, яку роблять за кордоном території, що осушується. 
  • Точковий поверхневий дренаж, який є системою дощеприймачів, монтованих під поливальними кранами і водостоками. 
  • Поверхневий лінійний вид дренажу. Це ціла система поглиблених жолобів, які необхідно додатково обладнати за допомогою пісковловлювачів. Це дозволяє відфільтровувати пісок та воду. Лінійну дренажну систему можна поєднати зі зливовою каналізацією. Для монтажу такого лінійного дренажу роблять із двох боків водостоку плоскі ухили. Це дає можливість збільшити поверхню дренажу, скоротити протяжність каналів зливової системи та зменшити осадку ґрунту.
  • Зливова каналізаційна система, яка має масу переваг, про які ми розповімо трохи нижче.
 

Лінійний дренаж та його основні переваги

Зливовий дренаж має безліч незаперечних переваг:
  • простота в монтажі та подальшому обслуговуванні,
  • низька засміченість дренажних труб,
  • відсутність кутових та прекрасних з'єднань,
  • немає просадки ґрунту.

Зливова каналізація використовується для відведення талих та дощових вод. Насправді можна сказати, що це своєрідний точковий дренаж. При прокладанні зливової системи під водостічні труби монтують дощові колодязі або дощеприймачі. Складається така каналізація також із зливових заслінок, відстійника та трапів.
 
Дощеприемник є найважливішою частиною такої системи і є спеціальну ємність, яка приєднується до зливової каналізації. Вони можуть монтуватись один на одного. Широко використовуються сьогодні дощеприймачі-піскоуловлювачі, які обладнані гідрозатвором, покликаним захищати від неприємних запахів та бруду. Зливова каналізація може застосовуватися для відведення води та з певної ділянки землі. І тут її монтують у самому центрі.
 
Для того щоб система дренажу та зливової каналізації нормально функціонувала, рекомендується проектувати їй та встановлювати ще до зведення будинку та здійснення благоустрою присадибної ділянки. При такому підході монтажу не заважатиме встановлення всього необхідного спецобладнання.
Офіс, склад м. Ірпінь, вулиця Садова, 94
+38(050)237 39 33
+38(093)237 39 33
+38(096)237 39 33
Спосіб поставки м. Ірпінь, вулиця Садова, 94
+38(050)237 39 33
+38(093)237 39 33
+38(096)237 39 33

Переваги нПВХ труб Polimersnab

1

Термін служби ПВХ труби для холодного водопостачання не менше 50 років

2

Санітарно-гігієнічна та екологічна безпека

3

Висока корозійна та хімічна стійкість

4

Низька шорсткість та практична відсутність заростання труб

5

Висока стійкість до гідроабразивного зносу

6

Стійкість труб напірних до гідравлічних ударів

7

Стійкість до дії блукаючих струмів (не проводить струм)

8

Невелика вага напірних труб, легкість транспортування

9

Міцність зварних з'єднань, що перевершує міцність самих труб

10

Висока ремонтопридатність